Michigan

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Michigan

Nieruchomość na sprzedaż w Michigan

Na południu graniczy z Ohio i Indianą, z którymi dzieli również śródlądowe wody jeziora. Na wodach znajduje się także większość zachodnich granic, od południa do północy, z Illinois i Wisconsin nad jeziorem Michigan; więc o część na lądzie z Wisconsin.

Rynek nieruchomości w Michigan odnotował znaczny wzrost w 2017 roku. Był to rok świetnych wyników dla sprzedawców. 2018 został zarejestrowany na rynku nieruchomości w Michigan przede wszystkim za nieruchomości na sprzedaż w Michigan.

Istnieje duży potencjał na sprzedaż w Michigan, który zostanie wprowadzony na rynek.

Pozytywną rzeczą w Michigan jest stale rosnąca gospodarka. Zaledwie trzy lata odnotowano pozytywny wzrost. Na 2018 r. Wydaje się, że branże, na które należy zwrócić uwagę, to żywność, energia, zdrowie, technologie informacyjne, woda i transport. Michigan jest nadal liderem w branży motoryzacyjnej.

Wiosna jest szczytowym okresem zakupów domów w Michigan i przewidujemy, że w Michigan nastąpi wzrost cen nieruchomości na sprzedaż. Rynek rośnie. Średnia cena domu jest aktualizowana o roczny wzrost o 6,2%. Ceny są niskim zwrotem za przypadek.

Faktem jest, że brak zaufania do rynku nieruchomości nie jest utrudniony do inwestycji w nieruchomości na sprzedaż w Michigan, gdy są one dostępne.

Ogólna wartość domu wzrosła o średnio 6,9% w 2017 roku. Wraz ze wzrostem cen domów, więcej ludzi może chcieć sprzedać. Podczas gdy przewidujemy, że liczba spraw nie wzrośnie o wiele bardziej ogólnie, mniej niż o 2%, dzięki temu najpopularniejszemu sezonowi zakupowemu spodziewamy się kolejnych akcji na horyzoncie.

Najlepsze miejsca do zamieszkania: Ann Arbor, Lansing i Ypsilanti.

Detroit był tętniącą życiem metropolią, ale wciąż się rozwija, jeszcze nie na liście najlepszych miejsc do życia lub zakupu nieruchomości na sprzedaż w Michigan. Gdzie kupić w Michigan zależy wiele na stylu życia, który chcesz prowadzić. Jeśli chcesz przez większość wiosny lasy, wodę i śnieg, rozważ U.P. lub dolny północny półwysep. Jeśli chcesz dobrze prosperujących miast z nocnym życiem i rozrywką, weź pod uwagę trzy metropolie Michigan.

Jeśli szukasz miasta z ogromną społecznością artystyczną, mnóstwem klubów nocnych i mnóstwem piwa, nie szukaj dalej niż Grand Rapids. Beer City USA to tętniąca życiem metropolia, która szczyci się wieloma festiwalami, w tym słynnym ArtPrize. Wartości stale rosną, nawet na przedmieściach takich jak Wyoming. Spodziewamy się wzrostu o 5% przed końcem roku.

Koszty utrzymania stale rosną w okolicach Ann Arbor. Dodatkowe koszty powodują, że wielu kupujących i najemców szuka obecnie domów w Ypsilanti, jak mówią lokalni mieszkańcy. Ann Arbor jest miastem uniwersyteckim i mechanikiem w stanie Michigan.

Podczas gdy wspomniane są miasta, Lansing oferuje rynek kupujących. Stolica stanu jest idealnym miejscem do życia, do zakupu nieruchomości na sprzedaż w Michigan, do pracy i oferuje bogate życie nocne.

  •  
    Boom 2018 w Michigan: dlaczego i gdzie kupić dom

    Boom 2018 w Michigan: dlaczego i gdzie kupić dom Michigan, kolebka wspaniałym mieście Detroit, był to największy producent amerykański samochód przez lata, a także inspiracją dla murale Diego Rivery. Siedziba wytwórni muzycznej Motown, dziś jest także liderem w branży nieruchomości. Zobaczmy szcz ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 8306

Sprzedaż Pozostałe (Handlowe), Michigan, Detroit, Detroit, 7310 Pierson St

134,385.59PLN
Sprzedaż
Pozostałe (Handlowe)

800 m²
Ten dom jest wynajmowane na 675 dolarów
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB